Kelionių naujienos

Skaityti daugiau

Šventosios Žemės malonė

 

BIBLINĖS KELIONĖS -

Jėzaus pėdomis po Šv. Žemę

Tai piligriminės - pažintinės kelionės su Šventuoju Raštu. Lankysite mūsų Išganytojo Jėzaus Kristaus žemiškojo gyvenimo vietas, kitus Biblinius miestus, mąstysite Dievo žodį ir kasdien švęsite Evangeliją. Keliausite su piligriminių kelionių vadovu ir dvasininku.

Artimiausios kelionės: 

*Izraelis – Jordanija.  2017.10.03-14   Su kun. Antanu Blužu OFM Liko 5 vt.

 *Rekolekcijos Jeruzalėje.  2018.02.21-28 Su kun. Juliumi Sasnausku OFM 

*Izraelis. 2018.03.20-27 Su kun. Gediminu Numgaudžiu OFM

Apie Gruziją Antanas Vienuolis

 

  ŠVENTŲJŲ GYVENIMO KELIONĖS
Tai piligriminės – pažintinės kelionės, sekant Apaštalų ir Šventųjų gyvenimo ir apaštalavimo pėdomis. Susipažinsite su ankstyvosios mūsų Bažnyčios istorija, o taip pat ir šių šalių krikščioniškąja kultūra, meno palikimu. Keliausite su piligriminių kelionių vadovu.

Artimiausios kelionės:

*Gruzijos vienuolynai ir Šv. Nina.            2017.09.06-13 Liko 5 vt. 

*Roma. Vatikanas ir  Šv. Petras. 2017.10.12-17

*Malta ir Šv. Paulius. 2017.10.05-12

Gvadalupė. Apsireiškimas pakeitęs pasaulio istoriją.

DIEVO MOTINOS ŠVENTOVĖS
Tai piligriminės – pažintinės kelionės po Mergelės Marijos apsireiškimo vietas, didžiąsias pasaulio Dievo Motinos švetoves, ten kur susirenka maldininkai, kur patiriama Dievo malonė per Švč. Marijos užtarimą. Keliaudami pažinsite šių kraštų kultūrą ir istoriją. Keliausite su piligriminių kelionių vadovu.

 

Artimiausios kelionės:

*Gvadalupė ir Meksika. 2018.01.07-21

Skelbimai:

Kviečiame keliauti į Žemaičių Kalvarijos atlaidus Liepos 6-8d. 2017m.

Kelionės programa

1Diena. Ryte išvykstame iš Vilniaus. Aplankome Veprius, Paberžę. Vakare atvykstame į Pakūtuvėnus. Vakarienė ir nakvynė Pakūtuvėnų piligrimų namuose.

2 Diena. Keliaujame į Žemaičių Kalvariją. Dalyvaujame Atlaidų programoje: Šv. Mišios, Kryžiaus kelias, asmeninis laikas. Vakare grįžtame į Pakūtuvėnus. Pakeliui aplankome Beržorą. Vakaronė su pranciškonais (br. Gediminu OFM) ir nakvynė Pakūtuvėnuose.

3 Diena. Šv. Mišios Pakūtuvėnų bažnyčioje. Mąstymai. Laisvas laikas. Po pietų galima nuvykti prie jūros (priklausomai nuo oro sąlygų). Vakare grįžtame į Vilnių.

Kelionės kaina: 100 -130 Eur ( priklausomai nuo grupės dydžio)

Į kelionės kainą įskaičiuota: transporto paslaugos, 2 nakvynės piligrimų namuose su pusryčiais ir vakarienėmis, kelionės vadovo paslaugos.

Papildomai galite turėti užkandžių kelionės metu. Nakvynėms Pakūtuvėnuose reikalingas miegmaišis ar pledas su patalyne, rankšluostis, kitos jums reikalingos higienos priemonės.

Registracija: el. paštu: info@quovadis.lt

Telefonas: 8 656 60504; 8 656 62138