Apie mus

logo„QUO VADIS LT" - tai kelionių organizatorius, kurio pagrindinis tikslas yra organizuoti piligrimines–pažintines ir egzotines-kultūrines keliones po visą pasaulį. Nedidelės keliautojų grupelės su profesionaliais gidais mūsų kelionėse visada suranda pažinimo ir keliavimo malonumą.

 sveicarijaPAŽINTINĖS KELIONĖS - tai kelionės autobusu arba lėktuvu po gražiausias Europos šalis ir miestus, su puikiais gidais, kurie padeda  patirti kiekvienos šalies įdomiausius momentus ir užklysti ten, kur ne kiekvienas turistas užklysta...

 

 marokasEGZOTINĖS-KULTŪRINĖS KELIONĖS - tai kelionės po tolimus egzotinius kraštus, ieškant senųjų pasaulio civilizacijų kultūros ir religijų lobyno, siekiant pažinti pasaulio margumą ir praturtinti savo pasaulėžiūrą. Siūlome vykti į Peru, Boliviją, Kiniją, Indokiniją, Maroką, Indiją, Iraną, Etiopiją...

 

 IzraelisPILIGRIMINĖS-PAŽINTINĖS KELIONĖS – tai kelionės, kur nedideles piligrimų grupeles lydintys profesionalūs gidai ir dvasiniai vadovai  trokšta dalintis ne tik pomėgiu keliauti, bet ir atrasti dvasines vertybes, pažinti Šventą Raštą, išgirsti Dievo žodį. Piligrimystė - tai atsigręžimas į save, į Dievą į savo artimą. Biblinėse kelionėse ieškome Švento Rašto ištakų, einame Jėzaus ir Apaštalų keliais po Šventąją Žemę: Izraelį -Jordaniją,  Turkiją, Graikiją, Egiptą. Keliaujame senaisiais piligrimų keliais iki Santjago de Kompostelos, lankome Marijos apreiškimo vietas: Lurdą, Fatimą,  Medjugorje, Gvadelupę.

sveicarijaMALDOS KELIONĖS - REKOLEKCIJOS -  tai kelionės, kur  lydimi dvasinio vadovo, einame į dykumas ar kalnus, prisimindami dykumos tėvų kelius, kad pasisemtume Dievo malonės ir bendrumo džiaugsmo, dvasinių ir fizinių jėgų išbandymui. Keliaujame į Judėjos (Izraelyje), Vadi Rum (Jordanijoje), Sinajaus (Egipte), Sacharos (Maroke)  dykumas, taip pat į Šveicarijos Alpes ar kitus kalnus.

KELIONIŲ VADOVAI:

jeruzale

REDA UKSAITĖ ("Quo vadis LT" vadovė, piligriminių kelionių vadovė)

 

 

italijaRAIMONDA BOJAŽINSKYTĖ (gidė Romoje)

 

 

 

DVASINIAI VADOVAI:

IzraelisGEDIMINAS NUMGAUDIS (OFM)

 

 

br AntanasANTANAS BLUŽAS (OFM)

 

 

jeruzaleJULIUS SASNAUSKAS (OFM)

 

 

 

Kiti dvasiniai vadovai (žiūrėti kelionių programose)