Apie mus

logo„QUO VADIS LT" - tai kelionių organizatorius, kurio pagrindinis tikslas yra organizuoti piligrimines–pažintines ir egzotines-kultūrines keliones po visą pasaulį. "Leistis kelionėn paakina vidinis nerimas, kurį mūsų širdyje pasėjo pats Dievas ir kuris veda ieškojimų keliu.“ (Popiežius Pranciškus)

 sveicarijaPAŽINTINĖS KELIONĖS - tai kelionės po gražiausias Europos šalis ir miestus, siekiant pažinti to krašto kultūros bei gyvenimo ypatumus, patirti kulinarinius skirtumus ir užklysti ten, kur ne kiekvienas turistas užklysta...

 

 marokasEGZOTINĖS-KULTŪRINĖS KELIONĖS - tai kelionės po tolimus egzotinius kraštus, ieškant senųjų pasaulio civilizacijų  lobyno, siekiant pažinti pasaulio margumą ir praturtinti savo pasaulėžiūrą. 

 

 

 IzraelisPILIGRIMINĖS-PAŽINTINĖS KELIONĖS – tai kelionės piligrimų grupėms, kurias lydi profesionalūs gidai ir dvasiniai vadovai, norintys pasidalinti ne tik pomėgiu keliauti, bet ir atrasti dvasines vertybes, pažinti Šventą Raštą, išgirsti Dievo žodį. Piligrimystė - tai atsigręžimas į Dievą, į save, į savo artimą. 

 

sveicarijaMALDOS KELIONĖS - REKOLEKCIJOS -  tai kelionės, kur  lydimi dvasinio vadovo, einame į dykumas ar kalnus, prisimindami dykumos tėvų kelius, kad pasisemtume Dievo malonės ir bendrumo džiaugsmo, dvasinių ir fizinių jėgų išbandymui. 

 

KELIONIŲ VADOVAI:

jeruzale

REDA UKSAITĖ ("Quo vadis LT" vadovė, piligriminių kelionių vadovė)

 

 

italijaRAIMONDA BOJAŽINSKYTĖ (gidė Romoje)

 

 

 

DVASINIAI VADOVAI:

IzraelisKUN. GEDIMINAS NUMGAUDIS (OFM)

 

 

br AntanasKUN. ANTANAS BLUŽAS (OFM)

 

 

jeruzaleKUN. JULIUS SASNAUSKAS (OFM)

 

 

kun  Moze

   KUN. MOZĖ MITKEVIČIUS (VILNIUS)

 

 

 

 

Kitus dvasinius vadovus žiūrėti kelionių programose.