Šveicarija

ŠVEICARIJA.  

Piligriminė kelionė  - rekolekcijos  Šveicarijos Alpėse su dvasiniu vadovu

 

 

  

   NUOTRAUKŲ GALERIJA


  Piligriminė kelionė - tai būdas atnaujinti savo santykį su Dievu. Tai laikas, kai palikus kasdieninius darbus, rūpesčius, labiau susitelkiama į save ir savo tikėjimą, ryšio su Dievu ieškojimą. Juk ir Jėzus pasitraukė į dykumą melstis. Kaip jį susitikti? Per maldą, Šventojo Rašto skaitymą, bendravimą su žmonemis, per pasidalijimus savo dvasiniais išgyvenimais.

Kviečiame į piligriminę - pažintinę kelionę po Šveicariją, aplankant šio krašto šventoves ir Benediktinų vienuolyną gražiausius miestus ir  etnografinius kaimus. Dvasiniam susikaupimui siūlome pietų Šveicarijos katalikišką Vale regioną, nuošalų kalnų kaimelį Ausserbinn. 

sveicarija    sveicarija 

Šveicarija – tai šalis centrinėje Europoje, kurioje net keturios kalbos – vokiečių, prancūzų, italų ir retoromanų – yra oficialios. Tai valstybė, kuri beveik 200 metų laikosi neutralumo ir yra išvengusi abiejų pasaulinių karų bei turi 500 metų demokratijos tradicijas. Šveicarija gali pasigirti turinti aukščiausią pragyvenimo lygį bei tuo, kad čia 1600 gyventojų tenka po vieną banką! Tai šalis, kuri kasmet savo gamtos grožiu pritraukia milijonus turistų.
Net du trečdalius šalies teritorijos užima kalnai, kurių dalis yra padengta amžinaisiais sniegynais ir ledynais. Dauguma aukštesnių nei 4000 m Alpių viršukalnių yra Šveicarijoje. Šveicarijos Peninų Alpių dalyje, besiribojančioje su Italija, stūkso ne tik aukščiausia Šveicarijos Monte Rosa (4634 m) viršukalnė, bet ir visų Alpių simbolis – Materhorno (4478 m) kalnas.

sveicarija   sveicarija   

Kelionės programa:  

1 DIENA  Skrydis: Vilnius - Niurnbergas/arba kitas Vokietijos miestas. Po pietų atvykstame į vieną didžiausių Benediktinų vienuolynų Vokietijoje Beurone. Vakarinės pamaldos vienuolyne. Nakvynė svečių namuose.

agnus dei    sveicarija 

2 DIENA Pusryčiai. Rytinės šv. Mišios Frauenbergo pilies koplyčioje prie Bodeno ežero, kur meldžiasi Agnus Dei bendruomenė. Pažintis su bendruomenės nariais, dvasiniai mąstymai. Po pietų atvykstame į Šveicariją. Liucerna. Ekskursija po senamiestį: XIV a. statytas koplyčios tiltas (seniausias medinis tiltas Europoje), Vandens bokštas, miesto katedra, Liūto paminklas – XVIII a. monumentas Šveicarijos gvardiečiams atminti, rotušė, gynybinė siena. Pagal pageidavimą, pasiplaukiojimas po Keturių kantonų ežerą*. Nakvynė svečių namuose prie Liucernos ežero.

sveicarija      sveicarija

3 DIENA Pusryčiai. Ryte keliaujame į Šveicarijos Benediktinų vienuolyną Einsiedelne. Šv. Mišios vienuolyno koplyčioje. Dvasiniai mąstymai ir bendro maldos. Toliau keliaujame  į Wallis (Valės) kantoną, Ronos upės slėnyje Alpių kalnuose. Penkios šio kantono viršūnės viršija 4000 metrų aukštį. Valė kantone stūkso aukščiausia Šveicarijos viršūkalnė - Monte Roza, kuri siekia 4634 metrų aukštį. Taip pat yra ir Materhornas, kurio aukštis - 4478 metrai. Valė kantone daug ledynų - iš Ronės ledyno išteka Ronos upė. Keliaujame per Furkos perėją, kuri stulbina stačiais pakilimais, staigiais posūkiais, prarajomis, aukštikalnių ežerais. Didingas Ronos ledynas, iš kurio išteka Ronos upė.  Atvykstame i Ausserbinn kaimelį. Įsikuriame nakvynės namuose.  Laisvas laikas, poilsis kalnuose. Nakvynė svečių namuose.

sveicarija   sveicarija 

4-5 DIENA Pusryčiai. Rytinės maldos ir šv. Mišios. Dvasiniai mąstymai ir laisvas laikas skirtas asmeniniam susikaupimui, kurio metu  siūlome  išeiti pasivaikščioti kalnų takelais  į netoliese esančias vaizdingas apylinkes.  Sugrįžus - dienos aptarimas, pasidalinimas mintimis. Nakvynė svečių namuose.

sveicarija   sveicarija 

6 DIENA Rytinės šv. Mišios. Pusryčiai. Išvykstame į Fiesch ir pasikeliame keltuvais į Eggishorną * - pasigrožėti Alpių viršūnėmis. Po pietų išvykstame  Ženevos ežero link. Atvykstame į menininkų miestelį Montreux. Aplankome ant Ženevos ežero kranto pastatytą Savojos kunigaikščių Šijono pilį * (XIII a. - XVI a.), kurią vėliau apdainavo anglų poetas Baironas.  Esant galimybei viename iš restoranėlių siūlome paragauti tradicinio sūrio fondiu*. Išvykstame  į Šveicarijos sostinę Berną. Ekskursija po senamiestį: Parlamentas, Teatro aikštė, Šv. Vincento katedra, Arės upės panorama, Bokšto laikrodis, viduramžiški fontanai. Nakvynė svečių namuose prie Berno.

sveicarija   sveicarija

7 DIENA Pusryčiai. Rytinės maldos. Kelionė per Šveicariją, Vokietiją. Pakeliui aplankome Reino upės krioklius ir Šafhauseno miestelį Vokietijos pasienyje. Keliaujame iki Niurnbergo nakvynei.

8 DIENA Pusryčiai. Vykstame į Niurnbergo/arba kito Vokietijos miesto oro uostą. Skrydis į Vilnių. 

Kelionės kaina: 790 Eur + skrydis nuo 150 Eur   (grupėm nuo 15-25 žmonių);

Kelionės kaina: 720 Eur + skrydis nuo 150 Eur (grupėm nuo 25-35 žmonių).

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Lėktuvo bilietai,
7 nakvynes su pusryčiais svečių namuose,
Apžvalginės ekskursijos su gidu, kelionės vadovo paslaugos,
Medicininių išlaidų užsienyje draudimas(asmenims nuo 57 m. yra papildomas mokestis).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Mokami lankomi  objektai  ~60 Eur.  (Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis).
Maistui ( vakarienėms ) ~100 Eur
Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

Grupę lydės dvasinis vadovas, kasdien vyks dvasiniai mąstymai, bendros maldos. Esant mažesnei grupei nei minimalus keliautojų skaičius, kelionę gali būti vykdoma proporcingai padidinus kelionės kainą. Kelionės kaina paskaičiuota, kai 1 Eur = 1,16 CHF. Pasikeitus valiutos kursui, kelionės kaina gali nežymiai keistis.