Barselona-Montseratas

BARSELONA. MONTSERATAS.

                                    Ispanijos Gaudi ir Flamenko paslaptis                                      

1 DIENA  Skrydis  Vilnius – Barselona. Apsigyvename viešbutyje. Vakarinė Barselona. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA  Pusryčiai. Barselona – Katalonijos sostinė. Barselona nebūtų tokia nuostabi, jeigu ne garsusis architektas Antonijus Gaudis (Antoni Gaudi i Cornetas). Jo kūriniais - Šventosios Šeimos bažnyčia, Milo, Batlo namais, Guelio parku ir rūmais - didžiuojasi kiekvienas barselonietis. Tikimasi, jog bažnyčią pavyks užbaigti iki 2012 metų. Ekskursija po senamiestį: aplankysime architekto A.Gaudi šedevrą: vieną įspūdingiausių Barselonos pastatų – Šventosios Šeimos bažnyčią. Ispanijos ir Katalonijos aikštes. Katalonijos aikštė labai didelė ir erdvi, papuošta fontanais bei skulptūromis, ją supa gausybė viešbučių, bankų, parduotuvių. Čia ir viduržiemį žydi gėlės, o ant medžių auga mandarinai, kuriais, beje, apsodinta dažna gatvelė. Dieną aikštė tiesiog mirga balandžiais, - jiems grūdelių ar trupinių paberia ir vaikai, ir suaugusieji. Laisvas laikas. Jo metu siūlome aplankyti Pikaso muziejų*.
Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA  Pusryčiai. Tęsiame ekskursiją po Barseloną. Ramblos gatvė - žymiausia Barselonoje. Šį pėsčiųjų bulvarą galima pasiekti einant bet kuria gatve. Įžengęs kaipmat pasineri į teatralizuotą realybę: čia verda prekyba gėlėmis, suvenyrais, paukščiais (beje, galima pastebėti ir taip mūsų akiai įprastų vištų), gyvūnais bei meno kūriniais, čia įsikūrusios garsiausių pasaulio dizainerių parduotuvės, o dieną naktį šurmuliuoja minios žmonių. Netoli Ramblos yra ir garsusis Pablo Picasso muziejus. Uoste, - didžiausias Europoje akvariumas. Jo povandeninis stiklinis tunelis yra pats ilgiausias pasaulyje. Beje, norintiesiems pakliūti į šį akvariumą teks sugaišti geroką laiko tarpą, kol sulauksi savo eilės prie bilietų kasos. O ir pakratyti piniginę teks - ryklių ir rajų karaliją pamatysi už 30 eurų. Laisvu laiku siūlome aplankyti Guel parką*, „La Peohere“ namą su Gaudi muziejumi*, Monjuie kalną.
Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA  Pusryčiai. Vykstame į Montserato vienuolyną, kurį supa koplyčios ir atsiskyrėlių uolos. Montserato kalne įsikūrusiame benediktinų vienuolyne apžiūrite baziliką, La Moreneta - „Juodąją“ Madoną, kuri paskelbta visos Katalonijos globėja; esant galimybei, klausotės berniukų choro giedojimo. Grįžtame įBarseloną. Vakare siūlome pasigrožėti ispaniškuoju *flamenko. Flamenko - tai ne tik šokis, bet įtaigiai ir meniškai išreikštas gyvenimo džiaugsmas bei liūdesys. Kalbant apie Barselonos užeigas, tai čia racionaliausia gerti vyną - pigiau nei pienas ar alus - o pasirinkti galima iš daugiau nei 50 rūšių. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA  Pusryčiai. Skrydis Barselona – Vilnius.

KELIONĖS KAINA: ~375 Eur + skrydis nuo 150 Eur  (10-15 žmonių grupėms)

Į kainą įskaičiuota:

  • 4 nakvynės viešbučiuose** su pusryčiais,
  • sveikatos draudimas kelionės metu,
  • grupės vadovo - gido paslaugos,
  • ekskursinė programa.

Papildomai:

  • Viešojo transporto bilietams~70 eur
  • Vakarienėms ~100 eur
  • Pažymėtiems objektams rekomenduojame turėti ~100 eurų.

DĖMESIO!!! Nepamirškite į kelionę pasiimti asmens tapatybės kortelės arba paso, galiojančio ne trumpiau kaip 3 mėnesius nuo kelionės pabaigos.