Barselona-Montseratas

 

BARSELONA.

Montseratas.

                                                                  

1 DIENA  Skrydis  Vilnius – Barselona. Apsigyvename viešbutyje. Vakarinė Barselona. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA  Pusryčiai. Barselona – Katalonijos sostinė. Barselona nebūtų tokia nuostabi, jeigu ne garsusis architektas Antonijus Gaudis (Antoni Gaudi i Cornetas). Jo kūriniais - Šventosios Šeimos bažnyčia, Milo, Batlo namais, Guelio parku ir rūmais - didžiuojasi kiekvienas barselonietis. Tikimasi, jog bažnyčią pavyks užbaigti iki 2012 metų. Ekskursija po senamiestį: aplankysime architekto A.Gaudi šedevrą: vieną įspūdingiausių Barselonos pastatų – Šventosios Šeimos bažnyčią. Ispanijos ir Katalonijos aikštes. Katalonijos aikštė labai didelė ir erdvi, papuošta fontanais bei skulptūromis, ją supa gausybė viešbučių, bankų, parduotuvių. Čia ir viduržiemį žydi gėlės, o ant medžių auga mandarinai, kuriais, beje, apsodinta dažna gatvelė. Dieną aikštė tiesiog mirga balandžiais, - jiems grūdelių ar trupinių paberia ir vaikai, ir suaugusieji. Laisvas laikas. Jo metu siūlome aplankyti Pikaso muziejų*.
Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA  Pusryčiai. Tęsiame ekskursiją po Barseloną. Ramblos gatvė - žymiausia Barselonoje. Šį pėsčiųjų bulvarą galima pasiekti einant bet kuria gatve. Įžengęs kaipmat pasineri į teatralizuotą realybę: čia verda prekyba gėlėmis, suvenyrais, paukščiais (beje, galima pastebėti ir taip mūsų akiai įprastų vištų), gyvūnais bei meno kūriniais, čia įsikūrusios garsiausių pasaulio dizainerių parduotuvės, o dieną naktį šurmuliuoja minios žmonių. Netoli Ramblos yra ir garsusis Pablo Picasso muziejus. Uoste, - didžiausias Europoje akvariumas. Jo povandeninis stiklinis tunelis yra pats ilgiausias pasaulyje. Beje, norintiesiems pakliūti į šį akvariumą teks sugaišti geroką laiko tarpą, kol sulauksi savo eilės prie bilietų kasos. O ir pakratyti piniginę teks - ryklių ir rajų karaliją pamatysi už 30 eurų. Laisvu laiku siūlome aplankyti Guel parką*, „La Peohere“ namą su Gaudi muziejumi*, Monjuie kalną.
Nakvynė viešbutyje.

4 DIENA  Pusryčiai. Vykstame į Montserato vienuolyną, kurį supa koplyčios ir atsiskyrėlių uolos. Montserato kalne įsikūrusiame benediktinų vienuolyne apžiūrite baziliką, La Moreneta - „Juodąją“ Madoną, kuri paskelbta visos Katalonijos globėja; esant galimybei, klausotės berniukų choro giedojimo. Grįžtame įBarseloną. Vakare siūlome pasigrožėti ispaniškuoju *flamenko. Flamenko - tai ne tik šokis, bet įtaigiai ir meniškai išreikštas gyvenimo džiaugsmas bei liūdesys. Kalbant apie Barselonos užeigas, tai čia racionaliausia gerti vyną - pigiau nei pienas ar alus - o pasirinkti galima iš daugiau nei 50 rūšių. Nakvynė viešbutyje.

5 DIENA  Pusryčiai. Skrydis Barselona – Vilnius.

KELIONĖS KAINA: 650 Eur + skrydis nuo 150 Eur (be bagažo)  (grupėms nuo 10 žmonių)

Į kelionės kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietai; transferai; 4 nakvynės ekonominės klasės viešbučiuose su pusryčiais; grupės vadovo - gido paslaugos; ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:  jūsų pasirinktas bagažas; kelionės draudimas; kitas maitinimas, vakarienės ~60 Eur; mokami objektai (pasirinktinai) ~100 Eur.

Pastabos:  Objektų lankymo tvarka ir bilietų kainos gali keistis. Lankomi objektai pasirinktinai. Muziejuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

DĖMESIO! Nepamirškite į kelionę pasiimti asmens tapatybės kortelės arba paso, galiojančio ne trumpiau kaip 3 mėnesius nuo kelionės pabaigos.