2015-ieji Pašvęstojo gyvenimo metai

sventieji"Norintys pažinti Dievą, norintys jį sutikti turi surizikuoti ir leistis kelionėn, nes būdami sėslūs, ramūs krikščionys negali pažinti Tėvo veido. Popiežius tai paaiškino antradienio ryto Mišiose, kurias aukojo šv. Mortos namuose.
Šventasis Tėvas homilijoje komentavo dienos Mišių skaitinius apie pasaulio sukūrimą ir Evangeliją, kurioje fariziejai ir mokslo aiškintojai piktinasi Jėzumi, nes jo mokiniai nesilaiko prosenių papročio.

Popiežius toliau komentavo: betgi tie, kurie nesileis kelionėn, taip ir nepažins Dievo atvaizdo, niekada neatras Dievo veido. Sėslūs ir ramūs krikščionys negalės pažinti Tėvo veido. Jie jo nepažįsta. Jie aiškina koks yra Dievas, jis vienoks ir kitoks, tačiau jo nepažįsta.

Leistis kelionėn paakina vidinis nerimas, kurį mūsų širdyje pasėjo pats Dievas ir kuris veda ieškojimų keliu. Pagal Evangelijos pasakojimą Jėzus sutinka žmonių, kurie bijo leistis kelionėn ir kurie tenkinasi Dievo karikatūra. Tai netikra „tapatybės kortelė“.

Visi, kurie nejaučia nerimo, širdies nerimą užmarino, vaizduoja Dievą įsakymais ir užmiršta Dievą. „Apleidę Dievo įsakymą, jūs įsikibę laikotės žmonių papročių“ ir taip jie atitolsta nuo Dievo, nebeeina Dievo link, o kai praranda tikrumą, išgalvoja arba sukuria naują įsakymą".

Kviečiame į piligrimines keliones "Šventųjų gyvenimo pėdsakais".

Kelionių programos čia...

Daugiau informacijos apie Pašvęstojo gyvenimo metų renginius čia...

Pašvęstojo gyvenimo metų facebook- vienuoliai