Apie mus

logo

„QUO VADIS LT" yra piligriminių - pažintinių kelionių organizatorius, kurio tikslas  ne tik pažinti įvairius pasaulio kraštus, bet ir rasti kelionėse dvasines patirties momentų.  "Leistis kelionėn paakina vidinis nerimas, kurį mūsų širdyje pasėjo pats Dievas ir kuris veda ieškojimų keliu.“ (Popiežius Pranciškus)

 IzraelisPILIGRIMINĖS-PAŽINTINĖS KELIONĖS – tai kelionės piligrimų grupėms, kurias lydi profesionalūs gidai ir dvasiniai vadovai. "Piligrimystė - tai atsigręžimas į Dievą, į save, į savo artimą". 

 

sveicarijaMALDOS KELIONĖS - REKOLEKCIJOS -  tai kelionės, kuriose  lydimi dvasinio vadovo, einame į dykumas ar kalnus, prisimindami dykumos tėvų patirtį, kad atsinaujintume dvasioje.  

 

 

sveicarijaPAŽINTINĖS KELIONĖS - tai kelionės po gražiausias Europos šalis ir miestus su profesionaliais gidais, kurie padės pažinti to krašto kultūros bei gyvenimo ypatumus ir nuves ten, kur ne kiekvienas turistas užklysta...

 

 

marokasEGZOTINĖS-KULTŪRINĖS KELIONĖS - tai kelionės po tolimus egzotinius kraštus, ieškant senųjų pasaulio civilizacijų  lobyno, siekiant pažinti pasaulio margumą ir praturtinti savo pasaulėžiūrą. 

 

 

 KELIONIŲ VADOVAI:

REDA UKSAITĖ ("Quo vadis LT" vadovė, piligriminių kelionių vadovė)

reda

RAIMONDA BOJAŽINSKYTĖ (gidė Romoje)

Raimonda

 

 

DVASINIAI VADOVAI:

KUN. GEDIMINAS NUMGAUDIS (OFM)

Izraelis

 

  

 KUN. MOZĖ MITKEVIČIUS (VILNIUS)

kun  Moze

 

 

 

 

 

Kitus dvasinius vadovus žiūrėti kelionių programose.