Šri Lanka

ŠRI LANKA

Pažintnė kelionė su poilsiu prie vandenyno.

  

 

 


1 diena. Skrydis: Vilnius – tarpinis oro uostas – Kolombo.

2 diena. Atskrendate į Šri Lankos sostinę Kolombą. Pasitikimas oro uoste. Pervežimas ir apgyvendinimas viešbutyje. Po pusryčių pažintinė ekskursija po Šri Lankos sostinę Kolombą: pamatysite gausybę budistų, induistų šventyklų, senovine Olandų bažnyčią, Parlamento rūmus, koloijininio laikotarpio  statinius, nepriklausomybės aikštę, pravažiuosite „Cinamono sodus“ – puošniausią ir stilingiausią Kolombo rajoną. Suvenyrų galėsite įsigyti sostinės spalvingame Pettan turguje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kolombo.

3 diena. SIGIRIYA / DRAMBLIŲ SAFARIS /
Pusryčiai viešbutyje. Išvykimas į Sigiriją. Kopimas į V a. Sigirijos kalnų tvirtovę, kuri yra įtraukta į pasaulinį paveldo sąrašą.Ją pastatė Karalius Kašyjapa (477 – 495 m.e.m.). ,,Liūto uola” yra nepaprasto grožio gamtos paminklas, iškylantis 200 m. virš džiunglių krūmokšnių. Uolos žemutinę dalį supa griovys, pylimas ir didžiuliai sodai su įžymiuoju vandens fontanų parku. Ekskursijos metu bus aplankomas visame pasaulyje žinomos Sigirijos ,,Dangaus mergelių” freskos, esančios uolos dengtoje lomoje, į kurią patenkama spiraliniais laiptais. Šios freskos yra nupieštos natūraliais pigmentiniais dažais ant gipso.Valandos trukmės dramblių safaris. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Sigiriya.

4 diena. SIGIRIYA / ANURAHDHAPURA
Pusryčiai viešbutyje. Išvykimas į Anurahdhapurą 11 – 12 a. Šri Lankos sostinę, kuri įtraukta į pasaulio paveldo sąrašą. Aplankysite seno sugriauto miesto liekanas. Karalių rūmų griuvėsius, Citadelę, gal Viharaya uoloje pamatysite keturias nuostabias Budos statulas: vertikalia, sėdima, gulima poza, lotuso pirtį ir karaliui Parakramabahui didžiajam įrengtą Parakramos Samudrajos ežerą. Buvusioje sostinėje yra įžymių šventyklų, paminklų, tokių kaip šyvos šventykla, Lankatilake, Vatadage, Galpota, Kyri Vihara ir buvusios Danties relikto Šventyklos griuvėsiai. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Sigiriya.

5 diena. DAMBULLA  / MATALE / KANDY
Po pusryčių aplankysite Dambullą. Kopsite į šventyklą, kurią karalius Walagambahu I–jame amžiuje padovanojo  budistų vienuoliams. Tai viena įspūdingiausių Šri Lankos šventyklų su unikalia sienų ir lubų tapyba (daugiau kaip 2000 kv. m). Čia stebina gausybė freskų, iki šių dienų išlaikiusių autentiškas spalvas ir vaizduojančių Budos gyvenimo epizodus. Šventyklos olose yra daugiau nei 150 Budos statulų, kurių didžiausia iškalta iš 14 m. aukščio uolos. Po to   aplankome prieskonių sodą  Matalėje, kuriame Jūs pamatysite ir būsite supažindinti su Šri Lankoje auginamų prieskonių įvairove. Pamatysite, kaip jie yra auginami ir apdorojami. Po pietų išvykimas į Kandį- tai buvusi paskutinė Šri Lankos karaliaus sostinė. Šis miestas įtrauktas į Pasaulio paveldo sąrašą. Kandžio pavadinimas asocijuojasi su prabanga ir didybe. Daugelis legendų, tradicijų ir vietinio folkloro nėra užmiršti. Ekskursijos metu apvažiuosite Kandžio ežerą, kurį 1798 m. įrengė paskutinis Sinhalos karalius Šri Vikrama Rajasinge. Aplankysite Kandžio miesto turgų, menų ir amatų centrą, brangakmenių muziejų ir brangakmenių šlifavimo dirbtuves. Vakare aplankysite Danties relikto šventyklą. Apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kandy.

6 diena. KANDY / PERADENIYA / PINNAWALA / KANDY
o pusryčių išvykimas į Peradeniją. Aplankysite  Peradenijos botanikos sodą, kuris pirmą kartą buvo įrengtas Sinhalos karaliui - tai apie 60 arų ploto sodas su įspūdinga augalų įvairove. Vėliau vykstame į Pinavalą. Pakeliui Aplankysite arbatos plantaciją ir cechą kur ji apdorojama, gaminama. Aplankysite dramblių prieglaudą, kurioje gyvena apie 60 dramblių. Tarp jų matysite ir mažų drambliukų, kuriais laukinės gamtos apsaugos tarnybos darbuotojai rūpinasi, maitina ir treniruoja. Geriausias lankymo metas jų maitinimo laikas, kuomet galima išvysti iš buteliukų maitinamus drambliukus. Taip pat bus galima palydėti dramblius į šalimais esančią upę, kur vyksta jų kasdienėsmaudynės. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kandy.

7 diena. KANDY / NUWARA ELIYA
Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas iš Kandžio į Nuwara Eliya. Pakeliui aplankote arbatos plantaciją. Atvykimas į Nuwara Eliya - įspūdinga vieta dėl savo gamtos grožio. Nuwara Eliya yra pats populiariausias Šri Lankos kurortas, būtent čia yra pagrindinės šalies plantacijos ir renkama viena populiariausių ir skaniausių arbatų pasaulyje. Aukščiausias Šri Lankos kalnas yra būtent čia - Pidurutalagala (2524m.) Nuwara Eliya taip pat turi 18 - os duobučių golfo aikštyną, kuris pripažįstamas kaip vienas geriausių pietų Azijoje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Eliya.

8 - 11diena. KOLOMBAS - PASIRINKTAS VIEŠBUTIS POILSIUI
Po pusryčių išvykimas į pasitinktą viešbutį poilsiui prie vandenyno.

12 diena. Pervežimas į  oro uostą. Skrydis: Kolombas – tarpinis oro uostas – Vilnius.

Kelionės kaina: 1000-1500 Eur (priklausomai nuo pasirinkto viešbučio poilsiui)

VILLA OCEAN VIEW RESORT – 3*
http://www.villaoceanviewhotel.com/front/index.php
AVANI KALUTARA RESORT – 4*
http://www.barberynresorts.com
THE SANDS BYAITKENSPENCE HOTELS – 4*
http://www.booking.com/hotel/lk/ramada-resort.lt.html
ROYAL PALMS HOTEL – 5*
http://www.tripadvisor.co.uk
Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • apgyvendinimas 3* viešbučiuose pagal programą;
 • programos metu maitinimas: pusryčiai ir vakarienės;
 • 6 nakvynės apžvalginės ekskursijos metu;
 • 4 nakvynės pasirinktame viešbutyje poilsio metu, pagal pasirinktą maitinimo tipą;
 • kelionė autobusu su oro kondicionieriumi pagal programą;
 • vietinio gido paslaugos;
 • įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą;
 • pasitikimas ir palydėjimas į oro uostą.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

 • lėktuvo bilietai: nuo 700 Eur
 • Šri Lankos viza (20 USD), mokama atvykus oro uoste;
 • medicininių išlaidų draudimas;
 • asmeninės išlaidos, papildomai siūlomos ekskursijos, pietūs, gėrimai.

Pastabos:

 • Maitinimo tipas: HB - pusryčiai ir vakarienės; ALL – „viskas įskaičiuota“.
 • Poilsio metu maitinimo tipą galima rinktis.
 • Kelionių organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą ir objektų lankymo eiliškumą.
 • Keičiantis lėktuvo bilietų ir kitų paslaugų kainoms, esant valiutų kursų svyravimams, kelionės kaina gali kisti.