Svanetija

Gruzija

SAKARTVELAS (GRUZIJA) 

Žygis Svanetijos kalnuose 

 

 

 

Kelionės programa:

1 Diena. Skrydis: Vilnius – Kutaisis. Atvykstame į viešbutį Tskaltubo arba Kutaisyje. Vakarienė ir  nakvynė. 

2 Diena. Pusryčiai. Keliaujame į Martvili kanjoną, šalia esantis krioklys, kur galima pasimaudyti. Pėsčiomis einame link krioklio, grįžtame įpsūdingų uolų upės vaga. Toliau keliaujame iki  Salkhino- Dadiani.  Vakarienė ir nakvynė Tskaltubo arba Kutaisyje.

 Gruzija  

3 Diena. Pusryčiai. Vykstame į Mestia. Pakeliui aplankome  Enguri vandens tvenkinį.  Toliau keliaujame į Hatsvali slidinėjimo kurortą, pasikeliame keltuvais ir galime pasivaikščioti po  Zuruldi kalnus. Vakarienė ir nakvynė Mestia.

Gruzija   Gruzija  

4 Diena. Pusryčiai. Lankome Ipari-Nakipari kaimelį, st George bažnyčią. Toliau vykstame iki  Kala kaimo su  St Kvirike  bažnyčia. Pasivaikščiojimas kainuose (apie 1.5 km), kur atsiveria gražiausi vaizdai. Važiuojame į Ushguli – aukščiausiai Europoje gyvenamą kaimelį. Lankome  Lamaria bažnyčią. Grįžtame vakarienei ir nakvynei į Mestia.

Gruzija

5 Diena. Pusryčiai.  Važiuojame iki Chalaadi ledyno. Einame pėsčiomis apie  8 km. pakeliui gražus miškas. Grįžtame vakarienei ir nakvynei į  Mestia.

Gruzija   Gruzija

6 Diena. Pusryčiai. Keliaujame iki Becho krioklio ir einame apie  15 km.  Grįžtame vakarienei ir nakvynei Mestia.

Gruzija   Gruzija

7 Diena. Pusryčiai. Lankome Mestia miestelį ir muziejų,  Khergiani muziejų, Mineralinių vandenų šaltiniai. Vakare aplankome Latali  Matskhvarishi bažnyčią ir gulbių bokštus. Grįžtame vakarienei ir nakvynei į Kutaisį. 

8 Diena. Pusryčiai. Skrydis:  Kutaisis – Vilnius.

Kelionės kaina: 820 Eur + skrydis nuo 300 Eur (grupėms nuo 6 žmonių).

Į kelionės kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietai; transporto paslaugos pagal programą; trasferai iš oro uosto ir į oro uostą;  kalnų vietinio gido paslaugos; 7 nakvynės viešbučiuose 3* su pusryčiais ir vakarienėmis;  lankomų objektų (pagal programą) įėjimo bilietai ir mokesčiai; 

I kelionės kainą neįskaičiuota: jūsų pasirinkto bagažo mokesčiai; kelionės draudimas; arbatpinigiai vietiniam gidui ir vairuotojui; kitas maitinimas (pietūs); gėrimai maitinimo metu; kitos lankomos vietos; nepaminėtos programoje, jūsų asmeninės išlaidos.

Pastabos: Lankomų objektų tvarka gali keistis dėl nenumatytų oro sąlygų. Kelionei reikalingas pasas, kurio galiojimas būtų ne mažiau kaip 6 mėn. nuo kelionės pabaigos. Kelionės kaina gali nežymiai keistis dėl valiutos (USD) pasikeitimų, kaina paskaičiuota, kai 1 Eur= 1,12 USD. Esant mažesnei grupei nei minimalus keliautojų skaičius, kelionę gali būti vykdoma proporcingai padidinus kelionės kainą.