Svanetija

Gruzija

SVANETIJA 

Rekolekcijos – žygis

Svanetijos (Sakartvelo) kalnuose 

 

 

 Kelionės programa:

1 Diena. Skrydis: Vilnius – Kutaisis. Atvykstame į viešbutį. Vakarienė ir  nakvynė. 

2 Diena. Pusryčiai. Keliaujame į Martvili kanjoną – pasiplaukiojimas valtimis po kanjoną, šalia esantis krioklys – galima pasimaudyti. Toliau keliaujame iki  Salkhino- Dadiani. Aplankome Salkhino bažnyčią. Sustojimas dvasiniams pamąstymams ir maldoms. Vakarienė ir nakvynė Zugdidi.

 Gruzija   Gruzija  

3 Diena. Pusryčiai. Vykstame į Mestia. Pakeliui aplankome  Enguri vandens tvenkinį.  Toliau keliaujame į Hatsvali slidinėjimo kurortą, pasikeliame keltuvais ir galime pasivaikščioti po  Zuruldi kalnus. Čia sustojame dvasiniams pamąstymams ir maldoms. Vakarienė ir nakvynė Mestia.

Gruzija   Gruzija  

4 Diena. Pusryčiai. Lankome Ipari-Nakipari kaimelį, st George bažnyčią. Toliau vykstame iki  Kala kaimo su  St Kvirike  bažnyčia. Pasivaikščiojimas kainuose (apie 1.5 km), kur atsiveria gražiausi vaizdai. Važiuojame į Ushguli – aukščiausiai Europoje gyvenamą kaimelį. Lankome  Lamaria bažnyčią. Sustojame pamąstymams ir maldoms. Grįžtame vakarienei ir nakvynei į Mestia.

Gruzija

5 Diena. Pusryčiai.  Važiuojame iki Chalaadi ledyno. Einame pėsčiomis apie  8 km. pakeliui gražus miškas. Sustojame pamąstymams ir maldoms.  Grįžtame vakarienei ir nakvynei į  Mestia.

Gruzija   Gruzija

6 Diena. Pusryčiai. Lankome Mestia miestelį ir muziejų,  Khergiani muziejų, Mineralinių vandenų šaltiniai – čia sustojame pamąstymams ir maldoms. Vakare aplankome Latali  Matskhvarishi bažnyčią ir gulbių bokštus. Grįžtame vakarienei ir nakvynei Mestia.

Gruzija   Gruzija

7 Diena. Pusryčiai. Važiuojame iki Becho krioklio ir einame apie  15 km. Sustojame pamąstymams ir maldoms. Grįžtame vakarienei ir nakvynei į Kutaisį. 

8 Diena. Pusryčiai. Skrydis:  Kutaisis – Vilnius.

Kelionės kaina: 820 Eur + skrydis nuo 200 Eur (grupėms nuo 15 žmonių).

Į kelionės kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietai; transporto paslaugos pagal programą; trasferai iš oro uosto ir į oro uostą;  kalnų vietinio gido paslaugos; kelionės vadovo ir dvasinio vadovo paslaugos; 7 nakvynės viešbučiuose 3* su pusryčiais ir vakarienėmis;  lankomų objektų (pagal programą) įėjimo bilietai ir mokesčiai; 

I kelionės kainą neįskaičiuota: jūsų pasirinkto bagažo mokesčiai; kelionės draudimas; arbatpinigiai vietiniam gidui ir vairuotojui; kitas maitinimas (pietūs); gėrimai maitinimo metu; kitos lankomos vietos; nepaminėtos programoje, jūsų asmeninės išlaidos.

Pastabos: Lankomų objektų tvarka gali keistis dėl nenumatytų oro sąlygų. Kelionei reikalingas pasas, kurio galiojimas būtų ne mažiau kaip 6 mėn. nuo kelionės pabaigos. Kelionės kaina gali nežymiai keistis dėl valiutos (USD) pasikeitimų, kaina paskaičiuota, kai 1 Eur= 1,12 USD. Esant mažesnei grupei nei minimalus keliautojų skaičius, kelionę gali būti vykdoma proporcingai padidinus kelionės kainą.