Medjugorje - Splitas

medjugorje

 

Piligriminė kelionė į Medjugorje

(Bosnija – Hercegovina) per Kroatiją

 

 

 

Nuotraukų galerija

Kelionės programa:

1 DIENA Skrydis : Vilnius -  Europos miestas – Splitas (arba kitas Kroatijos miestas). Atvykstame į Kroatiją. Splitas. Apsigyvename  viešbutyje. Pagal galimybes,  ekskursija po miestą. Laisvas laikas  prie Adrijos jūros. Nakvynė viešbutyje Splite.

split     split 

2 DIENA  Pusryčiai. Išvykstame į Bosniją - Hercegoviną. Po pietų atvykstame į Medjugorje.  Tai vieta,  garsi Švč. Mergelės Marijos apsireiškimais.  Susipažinimas su miesteliu ir šventove. Laisvas lakas. Dalyvaujame vakarinėse pamaldose: Rožinio malda (įvairiomis kalbomis), Šv. Mišios. Nakvynė  svečių namuose Medjugorje. 

medjugorje   medjugorje 

3 DIENA Pusryčiai. Medjugorje. Dalyvaujame piligrimų programoje. Kopiame iki Apsireiškimo kalno, kuris yra nužymėtas Rožinio stotimis. Laikas asmeninei maldai ir meditacijai.   Vakare Rožinis, šv. Mišiose. Nakvynė svečių namuose Medjugorje.

medjugorje   medjugorje

 4 DIENA  Pusryčiai.  Medjugorje. Toliau dalyvaujame piligrimų programoje. Kopiame iki Kryžiaus kalno, kuris yra nužymėtas Kryžiaus kelio  stotimis. Laikas asmeninei maldai ir meditacijai.   Vakare Rožinis, šv. Mišiose. Nakvynė svečių namuose Medjugorje.

  medjugorje     medjugorje    

5 DIENA  Pusryčiai. Išvykstame  iš Medjugorje. Pakeliui aplankome   Kravice krioklius ir  Mostarą.  Mostaras - tai jaukus miestelis, kuriame persipynę rytų ir vakarų kultūros. Miestas minimas nuo XV a. Galėsite pasigrožėti senomis mečetėmis, minaretais, senuoju tiltu.  Vakare atvykstame į Splitą. Ekskursija po meistą. Tai vienas gražiausių ir seniausių Kroatijos miestų, kuriame dar likę romėnų imperatoriaus Dioklecijano rūmai ir mauzoliejus, vėliau paversti katedra. Laisvas laikas prie jūros. Nakvynė viešbutyje Splite.

mostar    mostar
                                   
6 DIENA Pusryčiai. Išvykstame į oro uostą. Skrydis: Splitas – Europos miestas – Vilnius.

Keliones kaina: ~650 Eur + skrydis nuo 150 Eur (be bagažo)  (grupėm nuo 10 žm.)

Į kelionės kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietai; 5 nakvynės viešbučiuose ir  svečių namuose su pusryčiais; kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos; programoje nurodyta ekskursinė programa;

Į kelionės kainą  neįskaičiuota: jūsų pasirinktas bagažas; kelionės draudimas; bilietai į mokamus objektus ~30 Eur; kitas maitinimas ~60 Eur; aukos bažnyčiose.

Pastabos: Objektų lankymo tvarka ir bilietų kainos gali keistis. Kelionės vadovas muziejuose ekskursijų neveda.

Dėmesio! Nepamirškite į kelionę pasiimti paso arba asmens tapatybes korteles, galiojančios ne trumpiau nei 3 mėnesius nuo kelionės pabaigos.